+48 76 834 00 20 +48 609 448 092 +48 691 222 308 +48 76 744 23 83 spedycja@grandlogistics.pl
pl de eng

Indywidualne podejście do Klienta

Jakość i terminowość

Profesjonalne wsparcie


O firmie Grand Logistics

Płynność i zachowanie porządku łańcucha dostaw to niezwykle istotny element funkcjonowania większości firm – zarówno tych mniejszych, jak i dużych przedsiębiorstw. Firma Grand Logistics od 1999 roku efektywnie i z sukcesem świadczy krajowe i międzynarodowe usługi transportowe, odbierając i dostarczając terminowo różnego typu towary w licznych lokalizacjach. Korzystając z naszych usług, Klienci zyskują gwarancję najwyższej jakości i rzetelności. Na każdym etapie działania dbamy o zachowanie standardów i norm - monitorujemy naszą pracę od przyjęcia zamówienia aż po zakończenie wykonania usługi, co w sytuacjach nietypowych pozwala natychmiast reagować i od razu wdrażać nowe, skuteczne rozwiązania. Dzięki temu zlecenia zostają wykonane w ustalonym terminie.

Specjalizujemy się w dystrybucji artykułów spożywczych w temperaturze kontrolowanej, jak również w przewozie artykułów przemysłowych naczepami standardowymi oraz chłodniczymi w kraju oraz terenie całej Unii Europejskiej.
Grand Logistics to spersonalizowane podejście do każdego klienta. Realizujemy zlecenia zarówno od dużych przedsiębiorstw, jaki i klientów indywidualnych. Zaufały nam m.in. duże sieci handlowe.
W trosce o ciągły rozwój naszych usług i zadowolenie Klientów inwestujemy w nowy tabor i najnowocześniejsze systemy informatyczne. Posiadamy certyfikat ISO 9001 i HACCP za systemy zarządzania jakością działające zgodnie z wymaganiami międzynarodowych standardów.
Wszystkie nasze samochody spełniają europejskie wymagania techniczne i ekologiczne Euro 5 i Euro 6. Jesteśmy członkiem m.in. Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych, Zrzeszenia Pracodawców Transportu Drogowego. Dzięki łączności z systemem satelitarnym pozycjonowania pojazdów GPS mamy możliwość monitorowania tras wszystkich naszych pojazdów.
Nasz zespół tworzą kompetentni profesjonaliści - doświadczeni kierowcy, wielojęzyczni spedytorzy, którym zaufali już klienci na rynku krajowym i międzynarodowym.

ZAMÓW ONLINE OFERTA KONTAKT

Do góry strony